Forum CaDiSAB and aCaDiSAB


  • Index
  •  » Sojusz
  •  » Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

#1 2007-06-27 22:34:16

Lord_Remo

Administrator

4772276
Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 108

Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Utworzyłem Sonde aby każdy mógl zagłosowac czy chce aby gracz Brain znalazl sie w sojuszu CaD Stworzyłem ja ponieważ wymogów nie spełnia a chcem mu dać szanse ...  Czekam na waasze zdanie
Niech sie takze sam Brain powie troche o sobie


Kiedy ciebie przy mnie nie ma , słysze tylko głos cierpienia ...
Moje motto to idź i niszcz wszystko co stanie ci na drodze ^^

Offline

 

#2 2007-06-27 23:00:03

Brian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 3

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Witam
Już od miesiaca marnowałem sie w sojuszu Eagle w którym nic się nie działo, nie było żadnej wspólpracy, ale od kiedy imperator ma urlop i nie powiedział nikomu ani słowa, ze nie bedzie grac przez jakiś czas, stracilem cierpliwość(nikt nie wiedzial kiedy wroci, kumpel jednego z czlonkow zlozyl podanie i nie mogl wstapic bo nie bylo jedynej osoby ktora moze rozpatrywac podania). Szukałem w sojuszach, których nie sa prowadzone duże ilości wojen i w których oczywiscie moge liczyc na miła atmosfere i pomoc od bardziej doświadczonych graczy. Wasz sojusz wydawal mi sie idealny, nie wiedzialem czy wogole moge myslec o wstapieniu w wasze szeregi bo niestety nie spelniam progu punktowego, ale porozmawialem z dowodca na gg, ktory postanowil ze bedzie demokratyczne glosowanie:). Ze swojej strony moge obiecac, ze postaram sie max w ciagu 2 tygodni osiagnac wasz próg punktowy.
                         Nie wiem czy chcecie wiedziec cos troche o mnie no ale jak juz pisze to napisz
Jestem z Łodzi, mam 16 lat, wlasnie skonczylem gimnazjum i wybieram sie do liceum. Moja kariera w Ogame zaczęła sie 2 lata temu, mialem wzloty i upadki, jednak teraz postanowilem, ze na tej uni zaczne grac "profesjonalnie" i mysle, ze narazie mi to niezle idzie. Interesuje sie pilka nozna i dziewczynami

Ostatnio edytowany przez Brian (2007-06-27 23:10:54)


LEGENDS NEVER DIE     
LIVIN'LA VIDA LOKA

Offline

 

#3 2007-06-28 01:42:09

Outlander

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 4

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Zagłosowałem na "tak", z tymże jest jedno "ale"...

Nasz sojusz ma limit 25 graczy, po przyjęciu Briana, będzie nas 26, czyli o 1 osobę za dużo (ale ze mnie matematyk;p). Czemu zagłosowałem na "tak"? Uważam, że jeśli się sprawdzi i dobrze będzie grać to powinien zostać w sojuszu głównym, z kolei gracz najsłabszy powinien zostać przeniesiony do akademii, aby liczba członków w sojuszu się zgadzała:)

Offline

 

#4 2007-06-28 08:46:46

dragon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 1

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

zagłosowałam na TAK
bo uważam tak samo jak Outlander

Offline

 

#5 2007-06-28 10:51:23

Lord_Remo

Administrator

4772276
Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 108

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Tak czy siak trzeba przygotować nowe miejsca w sojuszu bo od lipca wraca Don_Corleone do sojuszu TOP 300 i jeszcze mam na oku jednego typka z akademi prawie TOP 550


Kiedy ciebie przy mnie nie ma , słysze tylko głos cierpienia ...
Moje motto to idź i niszcz wszystko co stanie ci na drodze ^^

Offline

 

#6 2007-06-28 13:25:13

spajder87

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 7

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

zaglosowalem na tak,ale nie czytalem wczesniej tego co napisal Brian...wiedzialem ze skas pamietam tego gracza! i jak przeczytalem ze jest z soja eagle to troche mina mi zrzedla,bo tez bylem  wtym soju kiedys ale wstapilem do CaD i znalazlem sie na czarnej liscie sojuszu eagle....i czy to nie jest jakis podstep bo wiem jak on o mnie pisal jak juz mnie nie bylo w tym soju,pisal ze mnie zniszczy na wakacjach bo teraz nie ma czasu bo chodzil do szkoly,wiec sam nie wiem co o tym myslec....!! co o tym sadzicie????

Offline

 

#7 2007-06-28 13:46:11

Brian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 3

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

to nie jest zaden podstep, looknijcie sobie ze dark angel zalozyciel eagle ma urlop, to noob, wzial urlop nie powiedzial nikomu na ile go bierze, nikt nie moze rozpatrywac podan, wogole duzo ludzi z eagle ma urlopy, np. hellreisel, imperator akademii eagle tez ma urlop od ponad 2 tygodni, a pozatym gdzie ja tam ze swoimi malymi stateczkami moge z wami walczyc, zrobicie sobie skan  planety Gejzerlandia tam narazie jest flota, bo nie bede pisac na forum jaka mam flote, bo troche wstyd
Spajder87 jestem w takiej samej sytuacji jak ty kiedy, mam dosyc eagle i wszystkiego co z tym sojusze zwiazane
jakby ktos zrobil ankiete na forum eagle to max by 2-3 ludzi odpowiedzialo i to jeszcze trzebaby bylo czekac kilka dni, czlonkowie eagle odwiedzaja forum i gg raz na kilka dni          jak ktos ma jakies pytania do mnie o moje stosunki z eagle to pisac na gg 5757359

Ostatnio edytowany przez Brian (2007-06-28 14:27:42)


LEGENDS NEVER DIE     
LIVIN'LA VIDA LOKA

Offline

 

#8 2007-06-28 14:54:33

Lord_Remo

Administrator

4772276
Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 108

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Z tego co widziałem z dnia na dzień ubywa sporo osob z Eagle:)


Kiedy ciebie przy mnie nie ma , słysze tylko głos cierpienia ...
Moje motto to idź i niszcz wszystko co stanie ci na drodze ^^

Offline

 

#9 2007-06-28 15:56:06

spajder87

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 7

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

no dobra jestem za...ale mowie odrazu Brian ze jak cos bedzie nie tak to wtedy bedziesz musial skonczyc gre na tym uni bo nie dam Ci zyc...ale mam nadzieje ze tak nie bedzie:) wiec ze tak powiem jestem za tym"Brian w naszym soju"<---takie jest moje zdanie:)pozdro

Offline

 

#10 2007-06-28 17:16:28

Brian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 3

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

dzieki za zaufanie, napewno nikogo nie zawiode a jezeli trafie na czarna liste w eagle to bede z tego dumny, bo bede mial powod do farmienie tych noobkow, tylko musze sobie flotke rozbudowac:D


LEGENDS NEVER DIE     
LIVIN'LA VIDA LOKA

Offline

 

#11 2007-06-28 17:34:44

Lord_Remo

Administrator

4772276
Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 108

Re: Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

To mi się zdaje ze chyba moge zamknąć sonde i dział Bo widze ze nie ma żadnych sprzeciwień i bardzo mnie to cieszy


Kiedy ciebie przy mnie nie ma , słysze tylko głos cierpienia ...
Moje motto to idź i niszcz wszystko co stanie ci na drodze ^^

Offline

 
  • Index
  •  » Sojusz
  •  » Czy chcecie zeby w nasze szeregi wstąpił Gracz Brain ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.kirchhoff.pun.pl www.samochud-fan.pun.pl www.gamermania.pun.pl www.hollowbleach.pun.pl