Forum CaDiSAB and aCaDiSAB


#1 2007-08-03 13:40:32

Lord_Remo

Administrator

4772276
Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 108

Próby Moonowe :)

Jeśli chodzi o próby moonowe to w dzisiejszym świecie ogame są poprostu konieczne Nie ma to jak wlasny ksieżyc...
A teraz do rzeczy:

Ksieżyc może powstać po wielkiej bitwie (ale nie musi), kiedy to szczątki statków dryfujące w przestrzeni przyciągną się i połączą (proces ten jest natychmiastowy i następuje zaraz po bitwie). Za każde 100k latających surowców, ze zniszczonej floty, szansa na powstanie księżyca wynosi 1%. Zatem jeśli po bitwie wokół planety dryfuje 521k surowców (jednostek) to szansa na powstanie księżyca wynosi 5% (maksymalnie może być 20%). Uwaga: szczątki z poprzednich bitew nie zwiększają szansy powstania księżyca, liczą się tylko te surowce, które powstały w danej bitwie. Po powstaniu księżyca szczątki nadal pozostają na orbicie i można (a nawet należy) je zebrać.
Więc jak sie robi juz próby moonowe to nie warto robic więcej niz 20 % bo to nie znaczy że jesli masz 100 % na moona to on sie pojawi
Przykładem jestem ja ... w Ostatnich dniach straciłem ponad 40 K pkt ale moon jest i nie żałuje



Czy opłaca się mieć księżyc?
Tak, na księżycu można zbudować pewne budynki, których nie można zbudować na planecie. Jest to Falanga czujników, za pomocą której możesz skanować przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu poruszających się w niej flot. Możesz wtedy tak skoordynować ataki, żeby przyłapać wrogą flotę w chwili zetknięcia się z planetą. Drugim takim budynkiem jest Teleporter, który pozwala na przemieszczanie floty miedzy galaktykami bez strat czasowych (pod warunkiem posiadania dwóch księżyców i zbudowania go na obydwu).


Teraz bedzie troche proszczej Stawiasz 1667 LM ktore równa sie 20 %
Prosisz sojusznika lub przyjaciele o rozwalenie LM i wtedy jest 20 % na powstanie ksieżyca.... Jedni maja więcej szczęścia i udaje sie za 1 razem innym nawet 5 prób po 20 % nadal nie daje ksieżyca... Powstawanie ksieżyca jest losowe i nie zależy od niczego:D TUtaj liczy sie tylko szczęście:)




Mam nadzieje ze ktos przeczyta moje wskazówki


Kiedy ciebie przy mnie nie ma , słysze tylko głos cierpienia ...
Moje motto to idź i niszcz wszystko co stanie ci na drodze ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolestasoft.pun.pl www.bakugan-nowa-gra.pun.pl www.pokegame.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.pory-roku.pun.pl